Kolejna sesja produktowa – lookbook dla polskiej marki odzieżowej Minimisu. Razem z Olą miałyśmy już przyjemność współpracować kilka miesięcy temu przy letniej kolekcji – tu możecie zobaczyć efekty – KLIK. Wtedy sesję realizowałyśmy w Parku Lotników – tym razem dla odmiany udałyśmy się do Milk Studio w Krakowie – dobry wybór.

W Minimisu możesz swoją szafę wzbogacić o proste, wygodne i minimalistyczne ubrania, które pozwolą Ci łatwiej zbudować swoją szafę kapsułową.

Poza marką Minimisu miałam okazję pracować też z innymi, młodymi i nowymi na rynku markami, za którymi stoją wspaniałe i inspirujące kobiety (np. Pantalones, Gazela, Lilen, ProstaForma). W moim otoczeniu znam sporo kobiet, które decydowały się pójść za swoim wewnętrznym głosem, które zaufały sobie i otworzyły własną lokalną firmę. Podziwiam je i wiem, że warto te firmy wspierać!

Dlaczego warto wspierać małe, lokalne marki? Powody można wyliczać od tych w skali mikro (produkty, których jakość znacząco przewyższa produkty z sieciówek, dopieszczone detale, serce włożone w produkcję, na każdym jej etapie itd.) po te w skali makro (wsparcie polskiej gospodarki, czy przeciwdziałanie produkcji, która nie szanuje środowiska i pracy ludzi).

Interesuje Cię sesja lookbook lub produktowa? – Zajrzyj na stronę oferty i napisz do mnie! 😉


Dobrego dnia! 🙂


Obejrzyj inne sesje lookbook: