Gabi Magierowska

Fotograf

To album, w którym zapisane są dwie historie na czarno-białych fotografiach. Pierwsza to historia miłości moich rodziców. Druga to historia ich wspólnej pasji do gór, eksplorowania jaskiń i zdobywania kolejnych wierzchołków skalnych. Uwielbiam obie.

Dzięki Mamie, której pasją jest fotografia mam w domu wiele takich albumów. I wiele opowieści zapisanych na pięknych zdjęciach.

Jedna z nich jest moja.

Moje narodziny, pierwsze kroki, pierwszy ząbek, nauka jazdy na rowerze, pierwsze górskie wspinaczki…

Mam cały ogrom wspomnień, które zginęłyby w gąszczu moich myśli,przeżyć i doświadczeń gdyby nie te albumy.

Lubię spokojne wieczory, kiedy przy kubku gorącej herbaty mogę wracać do tamtych historii. Przenosić się w miejsca pełne emocji, radości i miłości. Te historie to część mojej tożsamości.

„Wszystko kryje w sobie piękno, ale nie każdy je widzi.”

Ze zdjęć mojej Mamy bije intymność, prawda i uchwycenie ulotnych chwil. Bije od nich naturalność i prawdziwe emocje. Oglądając je przez wiele lat dojrzewała we mnie myśl, że jeśli będę fotografem to właśnie takie zdjęcia chcę robić. Zdjęcia, w których będę miała szansę oddać to co w człowieku najgłębsze, co umyka oczom w zagmatwanej codzienności, a co jest i co warto odnaleźć i zatrzymać!

 

Właśnie dlatego zajmuję się fotografią.

Chcę opowiadać historie. Historie miłości, relacji, pasji, dojrzewania. Chcę, aby także moja córka za 20 lat zobaczyła jak toczyło się jej życie, jak się zmieniała i rozwijała. Mam marzenie, aby pomagać także innym uwieczniać ich niepowtarzalne chwile. Zatrzymywać w kadrze czas, aby móc cieszyć się tymi chwilami po wielu latach.

Dlatego chętnie opowiem również Twoją historię.

Mam na imię Gabi i jestem fotografem. Kocham prostotę, minimalizm i naturalność. Tak też jest moja fotografia 🙂

Jestem przekonana, że każdy człowiek nosi w sobie unikatowość i historię wartą opowiedzenia w obrazach, której nie potrzebne jest kreowanie scenografią i gadżetami, których tak wiele dziś na rynku fotografów. Jest ona wartością samą w sobie, potrzebuje jedynie wprawnej ręki i oka, które ją wydobędzie.

Od wielu lat szkolę się, czytam i fotografuję by oszlifować diament, który pragnę dawać innym – prawdziwe historie, prawdziwą fotografię (szkoliłam się m.in. u Magdaleny Mizery i Ani Kondraciuk).

Jeśli jest bliska Twojej estetyce – odezwij się🙂 Chętnie spotkam się z Tobą na kawę, żeby omówić Twoją sesję lub reportaż 🙂

Spokajmy się na sesji!

kontakt@gabimagierowska.pl

tel. 576 250 091

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.