Kiedy jest odpowiedni moment na zrobienie sesji kobiecej? W jakim wieku? W którym momencie życia? Jaki rozmiar trzeba mieć? Jak wyglądać? Zastanawiacie się nad tym, bo chciałybyście, ale czujecie ciągle, że jeszcze nie dziś, jeszcze nie teraz. Może za parę kilogramów w dół, może jak już tę sukienkę upragnioną sobie sprezentujecie, może kiedyś.

Najlepszy moment jest TERAZ. Tylko TERAZ toczy się życie, nie w przeszłości, ani nawet nie w przyszłości tylko TU I TERAZ. To jest najlepszy moment na to by docenić siebie, zrobić cokolwiek TYLKO dla siebie i UJRZEĆ swoje piękno. Każda z nas jest piękna, bo to jest zwyczajnie wpisane w bycie kobietą. Niekiedy to piękno ukrywamy, boimy się go, nie widzimy go – jest wiele powodów, dla których to robimy. Tylko, że często robimy to ze względu na opinie ludzi, na których nam nie zależy oraz ludzi, dla których my nie jesteśmy ważne.

Dobry moment jest TERAZ. I nie dlatego, że właśnie zaczęły kwitnąć kwiaty 😉 Ponieważ TU i TERAZ toczy się życie – jedyne i niepowtarzalne.

https://www.instagram.com/p/CGUnTL4FPXe/