Albumy i dodatki

 

Uwielbiam robić zdjęcia i uwielbiam ten moment, w którym zgrywam pliki na dysk i oglądam efekty sesji. Jednak najbardziej uwielbiam te momenty, w których odpakowuję kolejną paczkę z odbitkami lub z albumem. Nic tak nie odda klimatu zatrzymanej chwili jak zdjęcie na papierze! Oczywiście mowa o papierze jedwabnym… 
Fo­tog­ra­fia- ułamek se­kun­dy , który może trwać wiecznie.

Album czy odbitki?

Odbitki to dla mnie absolutne minimum! Można je oglądać, wspominać dobre momenty, losowo wybierać i przeglądać. Album to coś więcej – to historia. Kolejność zdjęć i ich układ pozwala przejść przez całe wspomnienie od początku aż do samego końca, z całym inwentarzem emocji i doświadczeń tamtej chwili. To dłuższa podróż do zakamarków swoich wspomnień i przeżyć.

Tradycyjny – klasyka zawsze w modzie!

Albumy, które Wam proponuję to najwyższa jakość i trwałość. Te albumy mają z nami przetrwać lata – nie mogą się rozsypać będąc często przeglądane. Takie albumy są tworzone przez Crystal Albums i właśnie te możecie zamówić u mnie. 

Album tradycyjny to klasyka, która chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Przeznaczony dla tych, którzy osobiście chcą go wykleić odbitkami. To solidnie wykonane karty z eleganckimi, pergaminowymi przekładkami, które zabezpieczają zdjęcia.

Storybook i storyalbum – na wyjątkowe historie!

To albumy z grubymi, sztywnymi kartami papieru jedwabnego, na których drukowane są zdjęcia.

Storyalbum ma karty z przekładkami, dlatego jest grubszy, natomiast storybook ma nieco mniej sztywne karty od storyalbumu, dlatego jest lżejszy i cieńszy – jednocześnie wygodny do przeglądania!

Karty tych albumów są odporne na zabrudzenia – można je bez stresu oglądać tak często jak pojawia się na to ochota, również w towarzystwie małych rączek 🙂

Jaka oprawa?

 Twój album może zostać oprawiony w płótno, ecoskórę, welur lub washpape – sam zdecyduj! Przy zamówieniu albumu otrzymasz ode mnie wzornik w formie elektronicznej lub w wersji gotowych próbek, które można dotkąć, jeżeli uda nam się spotkać 🙂 

Okładkę może zdobić grawer, okienko ze zdjęciem lub może ona pozostać gładka – wspólnie zrobimy Twój wymarzony album!

Jakie zdjęcia?

Wszystkich moich klientów zachęcam, aby poza odbitkami zamówili również album. Robię to z prostego powodu – uważam, że to najlepsza forma zachowania zdjęć na długie lata i kolejne pokolenia. W albumie mogą znaleźć się zdjęcia z profesjonalnej sesji zdjęciowej, ale mogą to być również zdjęcia wykonane Twoim apratem lub nawet smartfonem – często mamy sentyment do takich zdjęć i one również mogą znaleźć swoje miejsce w albumie! Jeśli zatem masz takie zdjęcia możesz zamówić album i wysłać mi pliki cyfrowe, a ja przygotuję projekt i zajmę się resztą 😉

Albumik dziecięcy

 Ten albumik jest dla mnie wyjątkowy 🙂 Jako mama małej dziewczynki i fotograf jakoś szczególnie cieszy mnie możliwość pielęgnowania wspomnień mojej córki, a ta forma jest mi najbliższa. To albumik specjalnie dla dzieci, taki który będą mogły położyć na swoją szafeczkę, sięgać po niego kiedy będą miały ochotę i będzie to po prostu ICH album. A my rodzice nie bedziemy się musięli martwić, że nasza rodzinny album zostanie zniszczony 🙂 

Albumik jest dostosowany do małych rączek – 10x10cm lub 15x15cm. Ma miękką okładkę dzięki gąbce pod oprawą, zaokrąglone rogi i śliczny grawer.

Ile to kosztuje?

Proponuję albumy w trzech rozmiarach – 20x20cm, 25x25cm oraz 30x30cm. Możesz zamówić album tradycyjny, stroybook (sztywne karty) lub storyalbum (miękkie karty). Okładka może być gładka, z grawerem lub z okienkiem. 

Albumy w innych formatach wyceniam indywidualnie na życzenie.

Wyjątkowa koperta na odbitki!

W tej kopercie zakochałam się, jak tylko weszła do oferty! To idealna i przepiękna forma na przechowywanie odbitek. Taką kopertę również możesz u mnie zamówić!

 

  • zmieści 80-100 odbitek w formacie 15x23cm
  • wykonana z miękkiej skóry
  • koszt: 130 zł
  • grawer + 25zł

Zamów swój album!

Napisz do mnie lub zadzwoń, jeśli chcesz zamówić swój album! W odpowiedzi prześlę Ci wzronik materiałów na okładkę. Pamiętaj, że w albumie nie muszą znaleźć się zdjęcia z profesjonalnej sesji zdjęciowej (choć mogą i warto żeby tak było!) – ale możesz również przesłać swoje zdjęcia, wykonane własnym apratem lub nawet smartfonem, jeśli masz do nich szczególny sentyment!

kontakt@gabimagierowska.pl

tel. 576 250 091

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.